Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
5 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lian Li Lancool 217 E-ATX Mid-Tower Gaming Kasa Beyaz G99.LAN217W.00

Satıcı: BiSistem

6.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 6409
Lian Li Lancool 217 Beyaz Tempered Glass USB 3.0 E-ATX Mid Tower Kasa 6.684,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 6694
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-Atx Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: ProStore | 1 yorum

6.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 6975.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-Atx Mid-Tower Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.166,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7166.60
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.624,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7624.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-atx Mid-tower Kasa G99.lan217w.00 Akak0llı0074

Satıcı: ftechbilisim

7.819,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 7819.08
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-atx Mid-tower Kasa G99.lan217w.00 Akak0llı0074

Satıcı: prostore

7.912,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 7912.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: FTECH

8.074,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 8074.05
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00) 8.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 8279.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: ProStore

8.352,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 8352.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: incehesap

8.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 8619.00
Lian Li Lancool 217 Beyaz E-ATX Mid-Tower Kasa (G99.LAN217W.00)

Satıcı: incehesap

8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8989.00
Lian Li Lancool 217 E-Atx Mid-Tower Gaming Kasa Beyaz G99.LAN217W.00

Satıcı: Toy Fox

12.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 12998.99
Lian Li Lancool 217 E-Atx Mid-Tower Gaming Kasa Beyaz G99.Lan217W.00

Satıcı: Toy Fox

14.442,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

14 14442.00

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Lian Li Lancool 217 (LAN217W) Bilgisayar Kasası Beyaz 6.399,00 TL
Lian Li Lancool 217 (LAN217X) Bilgisayar Kasası Siyah 7.279,09 TL

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
5 adet
2 adet
Yok
Var

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 5 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 238 mm
• Yükseklik 503 mm
• Derinlik 482 mm
• Renk Beyaz

Lian Li Lancool 217 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.