Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
8 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lian Li LANCOOL III Orta Boy Kasa, Oyun Kasası, Beyaz

Satıcı: BiSistem

8.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 8309
Lian Li Lancool III Beyaz RGB Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 8.969,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8979
Lian Li Lancool Iıı Beyaz Rgb Mid-Tower E-Atx Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

9.512,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 9512.80
Lian Li Lancool III Beyaz RGB Mid-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.LAN3RW.00)

Satıcı: ProStore

9.983,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 9983.04
Lian Li Lancool Iıı Beyaz Rgb Mid-tower E-atx Gaming (OYUNCU) Kasa (G99.LAN3RW.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

10.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 10120.00
Lian Li Lancool III Beyaz RGB Mid-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.LAN3RW.00) 10.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 10489.00
Lian Li Lancool III Beyaz RGB Mid-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.LAN3RW.00)

Satıcı: incehesap

10.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 10929.00
Lian Li Lancool III Mid-Tower E-Atx White Bilgisayar Kasası

Satıcı: incehesap | 5 yorum

10.961,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 10961.10
Lian Li Lancool Iıı Beyaz Rgb Mid-tower E-atx Gaming (OYUNCU) Kasa (G99.LAN3RW.00)

Satıcı: FTECH

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10999.00
Lian Li Lancool III Mid-Tower E-Atx White Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

12.016,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 12016.14

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Beyaz 8.299,00 TL
Lian Li Lancool III RGB Bilgisayar Kasası Siyah 8.399,00 TL

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
8 adet
4 adet
Yok
Var

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 8 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 238 mm
• Yükseklik 523 mm
• Derinlik 526 mm
• Renk Beyaz

Lian Li Lancool III ARGB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.