Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
4 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li O11 Dynamic Evo XL Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lıan Lı O11 Dynamıc Evo Xl Siyah E-Atx Kasa

Satıcı: ProStore | 12 yorum

13.536,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 13536.00
Lian Li O11 Dynamic Evo Xl Siyah Full-Tower E-Atx Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

15.093,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 15093.60
Lian Li O11 Dynamic Evo Xl Beyaz Full-tower E-atx Kasa G99.o11dexl-w.00

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

15.206,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 15206.68
Lıan Lı O11 Dynamic Evo Xl Black O11dexl Argb Tempered Glass Usb 3.0 Type-C E-Atx Full Tower Kasa

Satıcı: Inventus Bilgisayar

15.320,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 15320.10
Lian Li O11 Dynamic Evo XL Beyaz Full-Tower E-ATX Kasa G99.O11DEXL-W.00

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

15.867,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 15867.84
Lian Li O11 Dynamic Evo XL Temperli Cam E-Atx Bilgisayar Kasası Beyaz

Satıcı: ftechbilisim | 2 yorum

16.099,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 16099.08
Lian Li O11 Dynamic Evo XL Siyah Full-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.O11DEXL-X.00) 16.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 16789.00
Lian Li O11 Dynamic Evo XL Siyah Full-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.O11DEXL-X.00)

Satıcı: incehesap

17.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 17489.00
Lian Li O11 Dynamic Evo XL Beyaz Full-Tower E-ATX Gaming (Oyuncu) Kasa (G99.O11DEXL-W.00)

Satıcı: incehesap

18.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 18159.00
Lian Li O11 Dynamic Evo Xl Beyaz Full-tower E-atx Gaming (OYUNCU) Kasa (G99.O11DEXL-W.00)

Satıcı: incehesap

18.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 18929.00

Lian Li O11 Dynamic Evo XL Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li O11 Dynamic Evo XL Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
4 adet
Yok
Var

Lian Li O11 Dynamic Evo XL Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model O11DEXL-X
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Alüminyum
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Sayısı 0 fan
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm 420 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 280 mm 360 mm 420 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 280 mm 360 mm 420 mm
• GPU Uzunluğu (max) 460 mm
• CPU Fan Yüksekliği 167 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler LED Düğmesi RGB Şeridi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 4 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 4 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Kasa
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 304 mm
• Yükseklik 531.9 mm
• Derinlik 522 mm
• Renk Siyah

Lian Li O11 Dynamic Evo XL Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.