Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li O11 Vision Compact Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lian Li O11 Vision Compact Fansız Siyah E-Atx Oyuncu Kasası - Teshir Teşhir Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

5.733,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5733.10
Lian Li O11 Vision Compact Siyah Mid-Tower Atx Kasa (G99.O11VPX.S0)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 17 yorum

7.371,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 7371.05
Lian Li O11 Vision Compact Siyah Mid-tower Atx Kasa G99.o11vpx.s0

Satıcı: DEY-ELEKTRONİK

7.138,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 7138.28
Lian Li O11 Vision Compact Siyah Mid-Tower Atx Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.293,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 7293.50
Lian Li O11 Vision Compact Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: ftechbilisim

7.734,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7734.09
Lian Li O11 Vision Compact ATX Mid-Tower Oyun PC Kasası - Alüminyum ve Temperli Cam Siyah PC Kasası

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

7.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7759.00
Lian Li O11 Vision Compact Siyah Mid-Tower ATX Kasa G99.O11VPX.S0

Satıcı: FTECH

8.074,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 8074.05
Lian Li O11 Vision Compact Siyah Mid-Tower ATX Kasa (G99.O11VPX.S0)

Satıcı: FTECH

8.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 8499.00
Lian Li O11 Vision Compact Atx Mid-Tower Oyun Pc Kasası - Alüminyum Ve Temperli Cam Siyah Pc Kasası

Satıcı: Toy Fox

14.775,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 14775.85
Lian Li O11 Vision Compact Atx Mid-Tower Oyun Pc Kasası - Alüminyum ve Temperli Cam Siyah Pc Kasası

Satıcı: Toy Fox

15.718,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 15718.99
Lian Li O11 Vision Compact Atx Mid-Tower Oyun Pc Kasası - Alüminyum Ve Temperli Cam Siyah Pc Kasası

Satıcı: Toy Fox

17.464,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 17464.99

Lian Li O11 Vision Compact Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li O11 Vision Compact Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

Lian Li O11 Vision Compact Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model O11 Vision Compact
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik Alüminyum
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Sayısı 0 fan
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 240 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 240 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 408 mm
• CPU Fan Yüksekliği 164 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 287.5 mm
• Yükseklik 446.4 mm
• Derinlik 447.5 mm
• Renk Siyah

Lian Li O11 Vision Compact Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.