Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Fiyatları

Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-Atx Mini-Itx Kasa (G99.V100RMIX.00)

Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 1 yorum

3.784,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 3784.88
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah ARGB Tempered Glass USB 3.1 mATX Mini Tower Kasa , G99.V100RMIX.00 3.598,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3608.9
Lian Li Vector V100rmıx Mini Siyah M-Atx Mini-Itx Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.805,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3805.10
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-ATX Mini-ITX Kasa

Satıcı: DEY ELEKTRONİK

3.886,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 3886.08
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-ATX Mini-Tower Kasa (G99.V100RMIX.00)

Satıcı: Dey Elektronik

4.048,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 4048.00
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-ATX Mini-Tower Kasa (G99.V100RMIX.00) 4.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 4459.00
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-ATX Mini-Tower Kasa (G99.V100RMIX.00)

Satıcı: incehesap

4.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 4649.00
Lian Li Vector V100rmıx Mini Siyah M-atx Mini-tower Kasa Akak0llı0083

Satıcı: incehesap

4.661,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 4661.10
Lian Li Vector V100RMIX Mini Siyah M-ATX Mini-Tower Kasa (G99.V100RMIX.00)

Satıcı: incehesap

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4849.00

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Lian Li Vector V100 Mini (V100MIX) Bilgisayar Kasası   2.989,45 TL
Lian Li Vector V100 Mini (V100RMIX) Bilgisayar Kasası 4 fan 3.598,90 TL

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

3 adet
1 adet
Yok
Var

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 221.5 mm
• Yükseklik 443.9 mm
• Derinlik 436 mm
• Renk Siyah

Lian Li Vector V100 Mini Bilgisayar Kasası Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177281190727 Profil Resmi

1 yorum

uye_177281190727 Ürün atx anakart destekliyor yazmışsınız güvenerek aldım desteklemiyormuş güncelleyin
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @uye_177281190727 Uyarınız için teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.