Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Msı Mag Forge 121A Airflow B75 Argb Fanlı 750 W Atx Kasası - Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

3.759,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3759.10
Msı Mag Forge 121A Airflow B75 Argb Fanlı 750 W Atx Kasası

Satıcı: tulparlife

4.511,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4511.10
Msı Forge 121A B75 750W Bronz Pcıe5 Gamıng Kasa

Satıcı: CCY Teknoloji

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4699.00
Msı Forge 121a B75 750w Bronz Pcıe5 Gamıng Kasa

Satıcı: ccyteknoloji

4.731,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 4731.09
Msı Mag Forge 121A B75 Pcıe5 Temperli Cam 4 X120MM Auto Rgb Fan 750W Bronz Atx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: CCY Teknoloji | 36 yorum

4.844,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4844.05
Msı Mag Forge 121A B75 Pcıe5 Temperli Cam 4 X120MM Auto Rgb Fan 750W Bronz Atx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 36 yorum

4.879,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 4879.36
MSI MAG FORGE 121A B75 PCIE5 Temperli Cam 4 x120mm Auto RGB Fan 750W Bronz ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

4.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 4959
MSI MAG Forge 121A Airflow B75 ARGB Fanlı 750 W ATX Kasası

Satıcı: CCY Teknoloji

4.981,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4981.06
MSI MAG FORGE 121A B75 PCIE5 Temperli Cam 4 x120mm Auto RGB Fan 750W Bronz ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: CCY Teknoloji

5.043,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5043.03
MSI MAG FORGE 121A Airflow Tempered Glass 750W Bronze GEN5 ATX Mid Tower Kasa 4.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 5009
Msı Forge 121a B75 750w Bronz Pcıe5 Gamıng Kasa

Satıcı: Farsoft

5.187,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 5187.00
MSI MAG Forge 121A Airflow B75 ARGB Fanlı 750 W ATX Kasası

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.198,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5198.99
MSI MAG FORGE 121A B75 PCIE5 Temperli Cam 4 x120mm Auto RGB Fan 750W Bronz ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

5.249,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5249.99
MSI MAG Forge 121A B75 PCIE5 750W Bronze 4x120mm Auto RGB Fan Tempered Glass ATX Gaming (Oyuncu) Kasa 5.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 5369.00
MSI 750W 80+ BRONZE MAG FORCE 121A B75 GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

5.470,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 5470.97
MSI 750W 80+ BRONZE MAG FORCE 121A B75 GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

5.480,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

16 5480.28
MSI MAG FORGE 121A B75 AIRFLOW 750W 80 PLUS BRONZE RGB FANLI ATX KASA

3 yorum

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 5599.00
MSI MAG FORGE 121A B75 PCIE5 4x120mm ARGB Fan Temperli Cam USB 3.0 MAG A750BN 750W 80+ Bronze Mid Tower ATX Gaming Kasa 5.579,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 5589
MSI MAG Forge 121A B75 PCIE5 750W Bronze 4x120mm Auto RGB Fan Tempered Glass ATX Gaming (Oyuncu) Kas

Satıcı: Tekramarket

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 5799.00
MSI MAG Forge 121A B75 PCIE5 750W Bronze 4x120mm Auto RGB Fan Tempered Glass ATX Gaming (Oyuncu) Kas

Satıcı: incehesap

5.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 5839.00

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası 750 W 4.511,10 TL
MSI MAG Forge 121A Bilgisayar Kasası   5.241,40 TL

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MAG Forge 121A
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 8 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 330 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 750 W
• Diğer Özellikler LED Düğmesi RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 498 mm
• Derinlik 411.6 mm
• Ağırlık 5.7 kg
• Renk Siyah

MSI MAG Forge 121A 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.