Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Fiyatları

MSI Mag Force 320R Aırflow Whıte Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: DRM STORES | 8 yorum

4.185,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 4185.91
Msı Mag Force 320r Aırflow Whıte Gamıng Mıd-tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: drmstores

3.955,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 3955.91
Msı Mag Forge 320R Airflow Argb Fanlı Beyaz Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: tulparlife

4.042,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 4042.00
MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW WHITE ARGB Tempered Glass USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 4.466,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4476
MSI MAG Forge 320R Airflow White Mid-Tower Bilgisayar Kasası - ATX Kapasitesi, RTX 40 GPU Desteği, ARGB Fan, Manyetik Toz Filtresi, Sertleştirilmiş Cam, 1-6 ARGB Hub, USB 3.2 Generation 1 Tip A

Satıcı: Amazon.com.tr

4.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 sn önce

5 4669
MSI Mag Force 320R Aırflow Whıte Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum

4.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4659.00
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa 4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 4799.00
Msı Mag Force 320r Aırflow Whıte Gamıng Mıd-tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: Tekramarket

4.828,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 4828.16
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Tekramarket

4.882,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 4882.68
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 4999.00
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

5.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 5219.00
MSI MAG FORCE 320R AIRFLOW WHITE GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

5.226,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5226.93
Msı Mag Forge 320R Aırflow Beyaz Matx Kasa

Satıcı: Ucuz Sepet

5.258,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

13 5258.30
MAG FORGE 320R AIRFLOW WHITE TEMPERLI CAM 4X120MM ARGB FAN ATX GAMING BILGISAYAR KASASı

Satıcı: UZMANLARPC

5.575,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 5575.17
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.110,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

15 6110.04
MSI MAG Forge M320R Airflow White 3x120mm ARGB Fan USB 3.2 ATX Mid-Tower Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

7.553,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 7553.09

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Beyaz 3.955,91 TL
MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Siyah 4.028,82 TL

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
1 adet
2 adet
Yok
Var

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MAG Forge 320R
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 11 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 390 mm
• CPU Fan Yüksekliği 150 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 210 mm
• Yükseklik 498 mm
• Derinlik 472.5 mm
• Ağırlık 7.05 kg
• Renk Beyaz

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

MSI MAG Forge 320R Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.