Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası Fiyatları

MSI Msı Mag Forge M120R Aırflow Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Matx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: magicteknoloji | 3 yorum

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3199.00
Msı Mag Forge M120r Airflow Argb Fanlı Micro Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

3.068,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3068.10
MSI MAG FORGE M120R Airflow Black 4x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 3199.00
Msı Mag Forge M120r Airflow Black 4x Argb Fan Usb 3.2 Mid Tower Akak0msı0049

Satıcı: teknoevde

3.219,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 3219.08
MSI MAG FORGE M120R Airflow Black 4x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: TeknoEvde

3.289,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 3289.06
Msı Mag Forge M120r Aırflow 4X120mm Argb Fan Mesh Temperli Cam Mini Tower Matx Gaming Kasa

Satıcı: TEKNOEVDE

3.289,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3289.10
MSI Msı Mag Forge M120R Aırflow Temperli Cam 3X120MM 1X120MM Argb Fan Matx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 3 yorum

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3299.00
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW 4x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam Mini Tower mATX Gaming Kasa

Satıcı: Magic Teknoloji

3.299,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 3299.01
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW 4x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam Mini Tower mATX Gaming Kasa

Satıcı: TeknoEvde

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3324.05
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW Tempered Glass USB 2.0 mATX Mini Tower Kasa 3.379,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3389
MSI MAG FORGE M120R Airflow Black 4x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası 3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 3449.00
Msı Mag Forge M120r Airflow Black 4x Argb Fan Usb 3.2 Mid Tower Akak0msı0049

Satıcı: magic

3.460,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 3460.97
MSI MAG FORGE M120R Airflow Black 4x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: TeknoEvde

3.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 3549.00
MSI MAG FORGE M120R Airflow Black 4x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Tekramarket

3.732,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 3732.00
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

3.762,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 3762.65
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

3.771,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 3771.96
MSI MAG FORGE M120R AIRFLOW 4x120mm ARGB Fan Mesh Temperli Cam Mini Tower mATX Gaming Kasa 3.519,00 TL + 499,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

17 3529

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

2 adet
1 adet
Yok
Var

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MAG Forge M120R
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 6 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 240 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 300 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 423 mm
• Derinlik 388 mm
• Ağırlık 4.2 kg
• Renk Siyah

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

MSI MAG Forge M120R Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.