Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası Fiyatları

MSI Mag Shıeld M301 Mesh Matx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 89 yorum

1.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1929.00
MSI MAG Shield M301 1x120mm Fan USB 3.2 Micro-ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Amazon.com.tr

1.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1939
Msi Mag Shield M301 Mesh mATX Gaming Bilgisayar Kasası 2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 2099.00
Msı Mag Shield M301 Micro Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Betaplus

2.175,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2175.86
Msi Mag Shield M301 Mesh MATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ

2.197,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2197.88
MSI MAG Shield M301 1x120mm Fan USB 3.2 Micro-ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 2.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 2229.00
MSI MAG SHIELD M301 Mesh 2x120mm 1x120mm Fan mATX Kasa 2.059,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 2069
Msı Mag Shield M301 Micro Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: incehesap

2.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 2319.00
MSI MAG Shield M301 1x120mm Fan USB 3.2 Micro-ATX Tower Gaming

Satıcı: incehesap

2.330,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 2330.10
Msı Mag Shıeld M301 Gamıng Kasa

Satıcı: Ucuz Sepet

2.344,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2344.30
MSI MAG SHIELD M301 Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.369,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 2369.19
Msı Mag Shıeld M301 Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.403,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2403.20
MSI GAMING KASA

Satıcı: incehesap

2.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 2419.00
MSI MAG SHIELD M301 Mesh 2x120mm 1x120mm Fan mATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: hedefmarket

2.623,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2623.21
MAG SHIELD M301 Mesh 2x120mm 1x120mm Fan mATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: UZMANLARPC

2.625,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 2625.53
MSI Mag Shıeld M301 Siyah E-ATX Gaming Kasa Kulaklık Girişi ile Oyun İçin Tasarlandı

Satıcı: TechnoGet

3.147,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

16 3147.20
MSI GAMING KASA

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

3.855,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 3855.73

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

1 adet
Yok

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MAG Shield M301
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Metal
• Fan Kapasitesi 3 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 1 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• GPU Uzunluğu (max) 250 mm
• CPU Fan Yüksekliği 160 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 1.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Kasa
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 206 mm
• Yükseklik 352.5 mm
• Derinlik 345 mm
• Ağırlık 2.28 kg
• Renk Siyah

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

MSI MAG Shield M301 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.