Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MEG Prospect 700R Bilgisayar Kasası Fiyatları

MSI MEG Prospect 700R ARGB Fanlı E-ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: Prime

13.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 13499.00
Msi MEG PROSPECT 700R 4x140mm ARGB USB3.2 MidT ATX Gaming Kasa

Satıcı: BilsoyTeknoloji | 4 yorum

15.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 15749.00
MSI MEG PROSPECT 700R Temperli Cam 4 x140mm A-RGB Dokunmatik IPS Panel E-ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Cansın Market | 54 yorum

17.972,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 17972.50
MSI MEG PROSPECT 700R Temperli Cam 4 x140mm A-RGB Dokunmatik IPS Panel E-ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

20.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 20399.00
MSI MEG PROSPECT 700R Tempered Glass ARGB USB 3.2 EATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 20.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20399.00
Msi MEG PROSPECT 700R 4x140mm ARGB USB3.2 MidT ATX Gaming Kasa

Satıcı: magic

20.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 20499.00
MSI MEG Prospect 700R ARGB Fanlı E-ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

20.709,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 20709.64
MSI MEG PROSPECT 700R Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 20.963,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 20973
MSI MEG PROSPECT 700R Temperli Cam 4 x140mm A-RGB Dokunmatik IPS Panel E-ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 54 yorum

21.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 21309.00
MSI MEG PROSPECT 700R Temperli Cam 4 x140mm A-RGB Dokunmatik IPS Panel E-ATX Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Tekramarket

22.113,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 22113.95
MSI MEG PROSPECT 700R GAMING KASA

Satıcı: incehesap

22.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 22169.00
MSI MEG PROSPECT 700R 4x140mm ARGB FANLI USB3.2 MidT ATX GAMING KASA

17 yorum

22.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 22339.00
MSI MEG PROSPECT 700R Temperli Cam USB 3.2 Mid Tower Kasa 22.259,00 TL + 199,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 22269
MSI MEG PROSPECT 700R 4-RGB FANLI DOKUNMATIK LCD PANELLİ GAMING E-ATX PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

23.267,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 23267.00
Msı Meg Prospect 700R 4-Rgb Fanlı Dokunmatık Lcd Panelli Gamıng E-Atx Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

23.604,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 23604.90
Msı Meg Prospect 700R 4-Rgb Fanlı Dokunmatık Lcd Panelli Gamıng E-Atx Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

23.982,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 23982.70

MSI MEG Prospect 700R Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MEG Prospect 700R Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

MSI MEG Prospect 700R Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MEG Prospect 700R
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Metal
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 140 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm 140 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 120 mm 240 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 400 mm
• CPU Fan Yüksekliği 185 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan Dokunmatik Panel Fan Kontrol

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 257 mm
• Yükseklik 537 mm
• Derinlik 585 mm
• Ağırlık 15.9 kg
• Renk Siyah

MSI MEG Prospect 700R Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.