Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
5 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

MSI MPG Velox 300R Bilgisayar Kasası Fiyatları

Msı Mpg Velox 300R Aırflow Pz Whıte Temperli Cam 2 x 120MM Argb 1xx 120 mm Fan E-Atx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: ZABAZAR | 14 yorum

5.405,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 5405.00
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Magic Teknoloji

7.599,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 7599.01
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

7.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

3 7699.00
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8199.00
Msı Mpg Velox 300R Aırflow Pz Whıte Temperli Cam 2 x 120MM Argb 1xx 120 mm Fan E-Atx Gaming Bilgisayar Kasası

Satıcı: Hepsiburada | 14 yorum

8.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 8349.00
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

8.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 8539.00
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

8.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 8909.00
MSI MPG VELOX 300R AIRFLOW PZ 2x120mm ARGB FANLI MidT ATX BEYAZ KASA

1 yorum

9.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 9239.00
MSI MPG VELOX 300R Airflow PZ White 3x ARGB Fan USB 3.2 ATX Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Tekramarket

9.798,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 9798.00

MSI MPG Velox 300R Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

MSI MPG Velox 300R Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
5 adet
1 adet
Yok
Var

MSI MPG Velox 300R Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model MPG Velox 300R
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam
• Fan Kapasitesi 13 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm 160 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı Standart
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm 160 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 140 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 120 mm 240 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 400 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan LED Düğmesi

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 5 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 235 mm
• Yükseklik 518 mm
• Derinlik 485 mm
• Renk Beyaz

MSI MPG Velox 300R Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.