Anakart Uyumluluğu:
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Fiyatları

Nzxt H Series H3 Flow CC-H31FW-01 Matx Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Aptek

3.403,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3403.19
NZXT H3 Flow Micro-ATX PC Kasası, Optimize Edilmiş Hava Akışı, 1x 120mm Arka Fan Dahil, Tam Boyutlu GPU Desteği, 280mm Ön ve 240mm Üst Radyatör, Back-Connect Anakart Uyumluluğu, Beyaz

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 3309
NZXT H Series H3 Flow CC-H31FB-01 mATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

3.299,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3299.01
Nzxt H Series H3 Flow Cc-h31fb-01 Matx Siyah Gaming Oyuncu Akak0nzx0058

Satıcı: magic

3.410,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 3410.26
NZXT H Series H3 Flow CC-H31FW-01 mATX Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: Magic Teknoloji

3.599,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3599.01
Nzxt H Series H3 Flow Cc-h31fw-01 Matx Beyaz Gaming Oyuncu Akak0nzx0059

Satıcı: magic

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 3699.00
Nzxt H Series H3 Flow CC-H31FW-01 mATX Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: magicteknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 3999.00
NZXT H Series H3 Flow CC-H31FW-01 mATX Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası 4.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4319.00
NZXT H Series H3 Flow CC-H31FB-01 mATX Siyah Gaming (Oyuncu) Kasası 4.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4319.00
NZXT H Series H3 Flow CC-H31FW-01 mATX Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: incehesap

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 4499.00
Nzxt H Series H3 Flow CC-H31FW-01 mATX Beyaz Gaming (Oyuncu) Kasası

Satıcı: incehesap

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 4699.00
NZXT H3 Flow Siyah Tempered Glass USB 3.0 mATX Mid Tower Kasa 4.713,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 4723
NZXT H3 Flow Beyaz Tempered Glass USB 3.0 mATX Mid Tower Kasa 4.713,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 4723

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

NZXT H3 Flow (CC-H31FW-01) Bilgisayar Kasası Beyaz 3.101,10 TL
NZXT H3 Flow (‎CC-H31FB-01) Bilgisayar Kasası Siyah 3.299,00 TL

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

3 adet
1 adet
Yok
Var

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model H3 Flow
• Kasa Türü Micro ATX
• Anakart Uyumluluğu Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 7 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 1 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 280 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 352 mm
• CPU Fan Yüksekliği 170 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 1 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 400 mm
• Derinlik 389 mm
• Ağırlık 4.8 kg
• Renk Siyah

NZXT H3 Flow Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.