Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: incehesap
4.800,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 4800.63 NZXT H5 Elite CC-H51EW-01 2x140mm RGB/1x120mm Temperli Cam USB Type-C Beyaz E-ATX Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 4599.00 Nzxt H5 Elite Cc-h51ew-01 2x140mm Rgb/1x120mm Temperli Cam Usb Type-c Beyaz E-atx Mid-tower Gaming (Satıcı: incehesap
4.971,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4971.89 NZXT H5 Elite Edition ATX Mid Tower Chassis All Beyaz CC-H51EW-01Satıcı: AptekTeknoloji
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4999.00 Nzxt H5 Elite Edition Cc-H51ew-01 Atx Bilgisayar Kasasi BeyazSatıcı: APTEK
5.087,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
5 5087.04 NZXT H5 Elite White Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa 5.010,00 TL + 89,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 5020 Nzxt H5 Elite CC-H51EW-01 2X140MM RGB/1X120MM Temperli Cam USB Type-C E-Atx Mid-Tower Gaming (Oyuncu) Kasası - BeyazSatıcı: Aptek | 4 yorum
5.199,00 TL Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 5199.00