Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H5 Flow Bilgisayar Kasası Fiyatları

NZXT H5 Flow Edition Beyaz Temperli Cam USB 3.2 USB-C ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: ESMA GRUP | 2 yorum

3.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3750.00
Nzxt H5 Flow 2024 Cc-H52fw-01 2 Fanlı Atx Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: APTEK

3.947,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3947.10
NZXT H5 Flow 2024 - Kompakt ATX Mid-Tower PC Oyun Kasası - Yüksek Hava Akışı - 2 x 120 mm Fanlar Dahil - 360 mm Ön ve 240 mm Üst Radyatör Desteği - Kablo Yönetim Sistemi - Temperli Cam - Beyaz

Satıcı: TİPLEME GAMİNG

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 4009
Nzxt H5 Flow 2024 CC-H52FW-01 2 Fanlı Atx Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: AptekTeknoloji | 1 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 3999.00
NZXT H5 Flow 2024 CC-H52FW-01 2 Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: Aptek Teknoloji

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 3999.00
NZXT H5 Flow 2024 CC-H52FW-01 2 Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: Aptekteknoloji

4.015,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 4015.31
Nzxt H5 Flow Edition Usb 3.2 Usb-C Beyaz E-Atx Mid Tower Kasa Cc-H52fw-01

Satıcı: 2tbilgisayar

4.658,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4658.70
Nzxt H5 Flow 2024 CC-H52FW-01 2 Fanlı Atx Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: 2tbilgisayar

4.688,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 4688.34
NZXT H Series H5 Flow CC-H52FW-01 Beyaz ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5299.00
NZXT H5 Flow 2024 CC-H52FW-01 2 Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: incehesap

5.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 5519.00
Nzxt H Series H5 Flow CC-H52FW-01 Beyaz ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

5.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 5759.00

NZXT H5 Flow Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H5 Flow Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

NZXT H5 Flow Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model H5 Flow
• Kasa Türü E-ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX E-ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 8 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 2 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 360 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 240 mm
• GPU Uzunluğu (max) 410 mm
• CPU Fan Yüksekliği 170 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 1 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 465 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 7.3 kg
• Renk Beyaz

NZXT H5 Flow Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.