Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası Fiyatları

NZXT H5 Flow RGB 2024 CC-H52FW-R1 F360 RGB Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: Aptek Teknoloji

4.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 4199.00
NZXT H5 Flow (2024) Beyaz RGB Temperli Cam USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Mod Teknoloji | 2 yorum

4.467,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 4467.83
NZXT H5 Flow RGB 2024 - Kompakt ATX Mid-Tower PC Oyun Kasası - Yüksek Hava Akışı - F360 RGB Çekirdek (CV) Dahil - 360mm Ön ve 240mm Üst Radyatör Desteği - Kablo Yönetimi - Temperli Cam - Beyaz

Satıcı: TİPLEME GAMİNG

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 4509
NZXT H5 Flow RGB 2024 CC-H52FW-R1 F360 RGB Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: Tekno Merkezim

4.515,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 4515.52
Nzxt H5 Flow 2024 Atx Temperli Cam Beyaz Rgb Cc-H52fw-R1 Beyaz Mid Tower Kasa

Satıcı: Parosteknoloji

4.712,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4712.20
Nzxt H5 Flow (2024) Beyaz RGB Temperli Cam USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Teknomerkezim

4.803,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4803.75
NZXT H5 Flow RGB 2024 CC-H52FW-R1 F360 RGB Fanlı ATX Beyaz Bilgisayar Kasası

Satıcı: TeknoMerkezim

5.050,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5050.80
Nzxt H Series H5 Flow RGB CC-H52FW-R1 Beyaz ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa (2024)

Satıcı: Mod Teknoloji

5.469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 5469.00

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 1 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2x2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 225 mm
• Yükseklik 465 mm
• Derinlik 430 mm
• Ağırlık 7.6 kg
• Renk Beyaz

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

NZXT H5 Flow RGB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.