Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Fiyatları

Nzxt H6 Flow CC-H61FB-R1 RGB 3 x 120 MM Atx Oyuncu Kasası Siyah

Satıcı: AptekTeknoloji

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 6599.00
NZXT H6 Flow RGB Tempered Glass Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: Aptek Teknoloji

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 6599.00
NZXT H Series H6 Flow RGB 3X120mm RGB (ATX, Micro-ATX, Mini-ITX) CC-H61FB-R1 Siyah ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: Aptekteknoloji

6.661,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 6661.31
Nzxt H Series H6 Flow RGB CC-H61FB-R1 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptek Teknoloji

7.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 7199.00
Nzxt H Series H6 Flow Rgb 3X120MM Rgb (Atx, Micro-Atx, Mini-Itx) CC-H61FB-R1 Siyah Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Aptek | 8 yorum

7.232,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 7232.98
NZXT H Series H6 Flow RGB CC-H61FB-R1 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 8.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8399.00
NZXT H6 Flow RGB Tempered Glass Siyah USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 8749.00
Nzxt H6 Flow CC-H61FB-R1 RGB 3 x 120 MM Atx Oyuncu Kasası Siyah

Satıcı: incehesap

8.774,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 8774.10
Daisy Home Nzxt CC-H61FB-R1 H6 Rgb Siyah 3 * 12CM Fan Usb3.2/type-C Atx/m-Atx Mid-Tower Kasa - Acı Kahverengi - Option-1

Satıcı: BYSISMAN

15.213,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 15213.62

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

NZXT H6 Flow RGB (CC-H61FB-R1) Bilgisayar Kasası Siyah 6.599,00 TL
NZXT H6 Flow RGB (CC-H61FW-R1) Bilgisayar Kasası Beyaz 6.599,00 TL

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model H6 Flow RGB
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 9 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 365 mm
• CPU Fan Yüksekliği 163 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler RGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 287 mm
• Yükseklik 435 mm
• Derinlik 415 mm
• Ağırlık 9.4 kg
• Renk Siyah

NZXT H6 Flow RGB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.