Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Fiyatları

NZXT H Series H6 Flow 3X120mm (ATX, Micro-ATX, Mini-ITX) CC-H61FW-01 Beyaz ATX Oyuncu Kasası

Satıcı: Aptekteknoloji

5.810,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 5810.81
Nzxt H6 Flow CC-H61FW-01 3 x 120 MM Atx Oyuncu Kasası Beyaz

Satıcı: AptekTeknoloji

5.833,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 5833.33
NZXT H6 Flow Orta Kule ATX PC Kasası, Kompakt Çift Odacıklı Tasarım, Panoramik Temperli Cam, Yüksek Hava Akışı, 3x 120mm Fan Dahil, Kablo Yönetimi, Beyaz

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

6.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 6109
Naztech NZXT H6 FLOW GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: Aptek Teknoloji

6.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 6199.00
Nzxt H Series H6 Flow 3X120MM (Atx, Micro-Atx, Mini-Itx) CC-H61FW-01 Beyaz Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: Aptek | 8 yorum

6.381,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 6381.91
NZXT H Series H6 Flow CC-H61FW-01 Beyaz ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 7.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 7289.00
NZXT H6 Flow Tempered Glass White USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Satıcı: incehesap

7.589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 7589.00
Nzxt H6 Flow CC-H61FW-01 3 x 120 MM Atx Oyuncu Kasası Beyaz

Satıcı: incehesap | 2 yorum

7.613,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 7613.10
Naztech NZXT H6 FLOW GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: incehesap

7.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7919.00
Nzxt H6 Flow Orta Kule Atx Pc Kasası, Kompakt Çift Odacıklı Tasarım, Panoramik Temperli Cam, Yüksek Hava Akışı, 3x 120MM Fan Dahil, Kablo Yönetimi, Beyaz

Satıcı: ASİTAN

9.535,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 9535.37

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

NZXT H6 Flow (CC-H61FB-01) Bilgisayar Kasası Siyah 5.749,00 TL
NZXT H6 Flow (CC-H61FW-01) Bilgisayar Kasası Beyaz 5.810,81 TL

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Yok
Var

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model H6 Flow
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 9 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 3 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 2 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 365 mm
• CPU Fan Yüksekliği 163 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 287 mm
• Yükseklik 435 mm
• Derinlik 415 mm
• Ağırlık 9.4 kg
• Renk Beyaz

NZXT H6 Flow Bilgisayar Kasası Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

PachmeCN Profil Resmi

9 yorum

PachmeCN @epey admin kendi sitesinde cpu fan uzunluğu 163 mm demiş ekleyebilir misiniz. https://nzxt.com/product/h6-flow?srsltid=AfmBOopk57UCkXRv2a6Nk12yB8zkuAAh3DNN7YnA494vOiiBBTFhIS0B
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @PachmeCN Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.