Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
6 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Fiyatları

NZXT H9 Flow Large Dual-Chamber Siyah Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 10.297,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10307
NZXT H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 10499.00
Nzxt H9 Flow 2025 Cm-H92fb-01 Dual-Chamber 4 Fanlı Atx Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: APTEK

10.621,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 10621.10
NZXT H9 Flow 2025 Orta Kule ATX PC Kasası, Büyük Çift Odacıklı Tasarım, 3x 140mm + 1x 120mm Fan Dahil, 420mm Radyatör Desteği, Temperli Cam, Back-Connect Hazır, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

10.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 10759
NZXT H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptek Teknoloji

10.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 10749.00
NZXT H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptekteknoloji

10.866,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 10866.56
Nzxt H Series H9 Flow Cm-h92fb-01 Siyah Atx Mid Tower Gaming Akak0nzx0060

Satıcı: AptekTeknoloji

10.912,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 10912.51
NZXT H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

10.939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 10939.00
Nzxt H Series H9 Flow Cm-h92fb-01 Siyah Atx Mid Tower Gaming Akak0nzx0060

Satıcı: incehesap

10.970,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 10970.10
Nzxt H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: incehesap

11.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11409.00
Nzxt H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptek Teknoloji

11.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11599.00
Nzxt H Series H9 Flow CM-H92FB-01 Siyah Atx Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptek

11.807,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 11807.45
NZXT H9 Flow RGB Large Dual-Chamber Siyah Tempered Glass USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa 12.144,00 TL + 89,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12154
NZXT H Series H9 Flow RGB CM-H92FB-R1 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa 13.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 13099.00
Nzxt H9 Flow Rgb 2025 Cm-H92fb-R1 Dual-Chamber 3 Rgb Fanlı Atx Siyah Bilgisayar Kasası

Satıcı: APTEK

13.253,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 13253.10
NZXT H Series H9 Flow RGB CM-H92FB-R1 Siyah ATX Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptekteknoloji

13.465,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

16 13465.31
Nzxt H Series H9 Flow Rgb CM-H92FB-R1 Siyah Atx Mid Tower Gaming (Oyuncu) Kasa

Satıcı: Aptek

14.679,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

17 14679.79

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

NZXT H9 Flow (CM-H91FW-01) Bilgisayar Kasası Beyaz 10.287,10 TL
NZXT H9 Flow (CM-H91FB-01) Bilgisayar Kasası Siyah 10.297,00 TL

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
6 adet
2 adet
Yok
Var

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model H9 Flow
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX Mini ITX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Fan Kapasitesi 10 adet
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm 140 mm
• Dahili Fan Tipi Standart
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 4 adet
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 360 mm
• Radyatör Desteği (Alt) 360 mm
• Radyatör Desteği (Sağ) 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 435 mm
• CPU Fan Yüksekliği 165 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Versiyonu 3.2 Gen 2
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 6 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Yok
• Genişlik 290 mm
• Yükseklik 495 mm
• Derinlik 466 mm
• Ağırlık 12.1 kg
• Renk Siyah

NZXT H9 Flow Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.