Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost VK-1625 350W Bilgisayar Kasası Fiyatları

ShadesU POWER BOOST VK-1625 350W USB 3.0 ATX Siyah Kasa VK-1625

Satıcı: onlinealisverisyap

2.368,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 2378.74
POWERBOOST 350W VK-1625 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.253,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 2253.19
Powerboost 350W Vk-1625 Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.283,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2283.60
Powerboost VK-1625 350 W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: zmteknoloji

2.297,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 2297.46
Powerboost 350W Vk-1625 Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.321,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2321.60
PowerBOOST VK-1625 350W STANDART MID-TOWER KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.324,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2324.29
Powerboost VK-1625 350 W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: lowellteknoloji

2.473,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 2473.88
PowerBOOST VK-1625 350W STANDART MID-TOWER KASA

Satıcı: LowellTeknoloji

2.527,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

8 2527.66
PowerBOOST VK-1625 350W STANDART MID-TOWER KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.569,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2569.41
Power Boost VK-1625 350W USB 3.0 ATX Shiny Piano Siyah Bilgisayar Kasası (JBST-VK1625)

Satıcı: onlinealisverisyap | 15 yorum

2.577,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 2577.52
PowerBoost VK-1625 350W USB 3.2 ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.579,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2579.24
AREY TEKNOLOJİ POWERBOOST 350W VK-1625 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

3.380,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 3380.62
Powerboost 350W VK-1625 Standart Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

3.437,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 3437.27
AREY TEKNOLOJİ POWERBOOST 350W VK-1625 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: Alensoft Bilişim

3.940,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 3940.43

PowerBoost VK-1625 350W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-1625 350W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

PowerBoost VK-1625 350W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 2.8 kg
• Renk Siyah

PowerBoost VK-1625 350W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.