Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

PowerBoost VK-1626 350W Bilgisayar Kasası Fiyatları

ShadesU POWER BOOST VK-1626 350W USB 3.0 ATX Siyah Kasa VK-1626

Satıcı: onlinealisverisyap

2.360,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 2370.48
POWERBOOST 350W VK-1626 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.253,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2253.19
Powerboost 350W Vk-1626 Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.283,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2283.60
PowerBoost VK-1626 350W USB 3.0 Mid Tower ATX Kasa Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

2.288,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2288.26
PowerBoost VK-1626 350W USB 3.0 Mid Tower ATX Kasa Siyah

Satıcı: zmteknoloji

2.297,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2297.46
Powerboost 350W Vk-1626 Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.321,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2321.60
Power Boost Vk-1626 350W Siyah Midi Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.324,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2324.29
Power Boost Vk-1626 350W Siyah Midi Tower Kasa

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.534,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 2534.28
Power Boost VK-1626 350W USB 3.0 ATX Shiny Piano Siyah Bilgisayar Kasası (JBST-VK1626)

Satıcı: onlinealisverisyap | 21 yorum

2.577,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2577.52
Powerboost 350W VK-1626 Standart Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

3.437,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 3437.27

PowerBoost VK-1626 350W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-1626 350W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

PowerBoost VK-1626 350W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 400 mm
• Ağırlık 2.8 kg
• Renk Siyah

PowerBoost VK-1626 350W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.