Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Shadesu Boost Power Boost Vk-A002S 250W Atx Shiny Piano Siyah Kasa Vka002S

Satıcı: onlinealisverisyap

1.583,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1593.35
Powerboost Vk-A002s 250W Atx Shiny Piano Siyah Kasa

Satıcı: ZmTeknoloji

1.542,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1542.40
Powerboost Vk-A002s 250W Atx Shiny Piano Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.563,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1563.70
POWERBOOST 250W VK-A002S Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

1.568,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1568.52
PowerBoost VK-A002S 250w ATX Shiny Piano Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.518,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 1528.78
POWERBOOST 250W VK-A002S Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

1.708,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1708.22
Power Boost VK-A002S 250W ATX Shiny Piano Siyah Kasa (JBST-VKA002S)

Satıcı: onlinealisverisyap | 31 yorum

1.733,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 1733.39
PowerBoost VK-A002S 250W USB 2.0 ATX Midi Tower Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.754,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1754.73
PowerBoost VK-A002S 250W USB 2.0 ATX Midi Tower Kasa

Satıcı: netsiparis

2.007,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 2007.65
Power Boost VK-A002S 250W 1X8CM Fan Mıdı Tower Meshed Panel 2xusb2.0 1xaudıo Siyah Kasa

Satıcı: Core Bilgisayar

2.330,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2330.51

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası 250 W 1.542,40 TL
PowerBoost VK-A002S 300W Bilgisayar Kasası 300 W Fiyat bulunamadı

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka) Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 338 mm
• Renk Siyah

PowerBoost VK-A002S 250W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.