Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

PowerBoost VK-B003S 300W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Power Boost VK-B003S 300W ATX Kulplu Shiny Piano Siyah Kasa (JBST-VKB003S)

Satıcı: CYRAIX | 17 yorum

2.242,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2242.50
Powerboost VK-B003S 300W Shiny Atx Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: cyraix

2.145,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2145.00
POWERBOOST VK-B003S ATX 300W Kulplu Shiny Piano Panel Kurumsal KASA

Satıcı: Ptd Bilişim

2.148,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2148.18
POWERBOOST VK-B003S 300W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.185,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 2185.67
Powerboost Vk-B003s 300W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.206,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 2206.10
Powerboost VK-B003S 300W Shiny Atx Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: zmteknoloji

2.219,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2219.27
Power Boost Vk-B003s 300W Atx Kulplu Shiny Piano Siyah Kasa Vk-B003s

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.252,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2252.10
BOOST VK-B003S 300W USB 2.0 ATX KULPLU SHİNY PİANO SİYAH KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

2.283,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2283.59
Boost Powerboost VK-B003S Atx 300W Kulplu Shiny Piano Panel Kurumsal Kasa

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

2.621,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 2621.37

PowerBoost VK-B003S 300W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-B003S 300W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

PowerBoost VK-B003S 300W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 173 mm
• Yükseklik 338 mm
• Derinlik 410 mm
• Renk Siyah

PowerBoost VK-B003S 300W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.