Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Powerboost PB-P3602BB 850 W 80+ Bronze Gamıng Mıd Tower PC Kasa

Satıcı: rotamnet

5.281,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 5281.77
Powerboost Pb-P3602bb 850W 80+ Bronze Usb 3.0 Atx Mesh Argb Fan Siyah Kasa

Satıcı: Rotamnet

5.396,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 5396.60
POWERBOOST 850W 80+ BRONZE PB-P3602BB GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

5.411,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 5411.03
Powerboost PB-P3602BB 850 W 80+ Bronze Gamıng Mıd Tower PC Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.502,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 5502.08
Powerboost 850W 80+ Bronze Pb-P3602bb Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

5.535,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 5535.70
Power Boost Powerboost PB-P3602BB 850W 80+ Bronz USB 3.2 ARGB ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.574,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 5574.04
Powerboost 850W 80+ Bronze PB-P3602BB Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: RotamNet | 2 yorum

5.737,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5737.37
PowerBoost PB-P3602BB 850w 80+ Bronze USB 3.0 ATX Mesh ARGB fan siyah kasa

Satıcı: RotamNet

5.741,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 5741.05
Power Boost Powerboost PB-P3602BB 850W 80+ Bronz USB 3.2 ARGB ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

5.996,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 5996.26
PowerBoost PB-P3602BB 850w 80+ Bronze USB 3.0 ATX Mesh ARGB fan siyah kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.110,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 6110.04
Powerboost 850W 80+ Bronze PB-P3602BB Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Core Bilgisayar | 1 yorum

7.627,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 7627.10

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 230 mm
• Yükseklik 456 mm
• Derinlik 400 mm
• Renk Siyah

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

Powerboost PB-P3602BB 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.