Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
1 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Fiyatları

POWERBOOST PB-P4367BB 3-RGB FANLI LCD EKRANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: ZmTeknoloji

5.708,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5708.52
POWERBOOST PB-P4367BB 3-RGB FANLI LCD EKRANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: onlinealisverisyap

5.693,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 5703.18
Powerboost PB-P4367BB 3 RGB Fanlı LCD Ekranlı Mid-Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.789,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 5789.24
Powerboost PB-P4367BB 3 RGB Fanlı LCD Ekranlı Mid-Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: zmteknoloji

5.804,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 5804.57
Powerboost Pb-P4367bb 3-Rgb Fanlı Lcd Ekranlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

5.823,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 5823.90
Power Boost PowerBoost PB-P4367BB USB 3.2 ARGB ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

5.864,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 5864.40
Powerboost Pb-P4367bb 3-Rgb Fanlı Lcd Ekranlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

5.865,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 5865.60
Power Boost PowerBoost PB-P4367BB USB 3.2 ARGB ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

6.306,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 6306.46
POWERBOOST PB-P4367BB 3-RGB FANLI LCD EKRANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI

Satıcı: LowellTeknoloji

6.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 6459
Powerboost PB-P4367BB 3-Rgb Fanlı LCD Ekranlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası - Siyah - Beyaz

Satıcı: Core Bilgisayar

8.013,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 8013.84

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Siyah 5.708,52 TL
PowerBoost PB-P4367BW Bilgisayar Kasası Beyaz 5.919,00 TL

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
1 adet
2 adet
Yok
Var

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 1 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 230 mm
• Yükseklik 456 mm
• Derinlik 420 mm
• Renk Siyah

PowerBoost PB-P4367BB Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.