Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost PB-PS5846B 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

POWERBOOST 600W 80+ PB-PS5846B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.060,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4060.92
PowerBoost PB-PS5846B 600W ATX USB 3.0 Rainbow Fanlı Mesh Gaming Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.128,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 4128.05
PowerBoost PB-PS5846B 600W ATX USB 3.0 Rainbow Fanlı Mesh Gaming Siyah Kasa

Satıcı: zmteknoloji

4.137,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 4137.25
Powerboost 600W 80+ Pb-Ps5846b Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.152,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 4152.00
Power Boost PowerBoost PB-PS5846B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.184,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4184.64
Powerboost 600W 80+ Pb-Ps5846b Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.187,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 4187.30
Power Boost PowerBoost PB-PS5846B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

4.511,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4511.06
PowerBoost PB-PS5846B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.596,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 4596.83
POWERBOOST 600W 80+ PB-PS5846B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: LowellTeknoloji

4.609,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 sn önce

9 4619
Powerboost PB-PS5846B 600W Atx USB 3.0 Rainbow Fanlı Mesh Gaming Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.650,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 4650.50
Powerboost 600W 80+ PB-PS5846B Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Core Bilgisayar

5.886,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 5886.80

PowerBoost PB-PS5846B 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost PB-PS5846B 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

PowerBoost PB-PS5846B 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 390 mm
• Renk Siyah

PowerBoost PB-PS5846B 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.