Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost PB-PS5847B 600W Bilgisayar Kasası Fiyatları

POWERBOOST 600W 80+ PB-PS5847B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.261,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 4271.58
POWERBOOST 600W 80+ PB-PS5847B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.056,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 4066.7
Powerboost PB-PS5847B 600W 80+ Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.123,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4123.73
Powerboost PB-PS5847B 600W 80+ Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: zmteknoloji

4.137,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4137.25
Power Boost PowerBoost PB-PS5847B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.180,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 4180.28
Power Boost PowerBoost PB-PS5847B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

4.511,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 4511.06
PowerBoost PB-PS5847B 600W 80+ USB 3.2 LED ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.596,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 4596.83
Powerboost PB-PS5847B 600W Atx USB 3.0 Rainbow Fanlı Mesh Gaming Siyah Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.650,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 4650.50
Powerboost 600W 80+ PB-PS5847B Gaming Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 4799.00

PowerBoost PB-PS5847B 600W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost PB-PS5847B 600W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

PowerBoost PB-PS5847B 600W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 390 mm
• Renk Siyah

PowerBoost PB-PS5847B 600W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.