Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost PB-PS6849B 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Powerbooster Powerboost 650W PB-PS6849B Kasa,80+Bronze Mesh Siy - Siyah - 1 ADET

Satıcı: METAVERSE TEKNOLOJİ

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4499.00
POWERBOOST 650W 80+ BRONZE PB-PS6849B Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.343,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4343.39
Powerboost PB-PS6849 B 650 W 80+ Bronze Gaming Mid-Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.415,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 4415.52
Powerboost PB-PS6849 B 650 W 80+ Bronze Gaming Mid-Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: zmteknoloji

4.424,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 4424.72
Powerboost 650W 80+ Bronze Pb-Ps6849b Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.440,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 4440.30
Power Boost Pb-Ps6849b 650w 80+ Bronze Siyah Mesh Panel Mid Tower Atx Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

4.475,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 4475.32
Powerboost 650W 80+ Bronze Pb-Ps6849b Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.478,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 4478.80
Power Boost Pb-Ps6849b 650w 80+ Bronze Siyah Mesh Panel Mid Tower Atx Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

4.821,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 4821.26
PowerBoost PB-PS6849B 650w 80+ Bronze USB 3.0 Mesh 4-12cm Rainbow Fanly Mid-T ATX

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.907,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 4907.23
POWERBOOST 650W 80+ BRONZE PB-PS6849B Gaming Mid-Tower PC Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Core Bilgisayar

6.281,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 6281.94

PowerBoost PB-PS6849B 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost PB-PS6849B 650W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var

PowerBoost PB-PS6849B 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 200 mm
• Yükseklik 450 mm
• Derinlik 390 mm
• Renk Siyah

PowerBoost PB-PS6849B 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.