Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Power Boost Pb-Ss02w Argb Fanlı Beyaz Atx Oyuncu Kasası

Satıcı: tulparlife

3.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 3619.00
PowerBoost PB-SS02W Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Beyaz Kasa (PSU Yok) (JBST-PBSS02W)

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 4499.00
POWERBOOST PB-SS02W SEA WIEW 7-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: onlinealisverisyap

4.637,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 4637.15
POWERBOOST PB-SS02W SEA WIEW 7-RGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI BEYAZ

Satıcı: ZmTeknoloji

4.646,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 4646.46
Powerboost Pb-Ss02w Sea Wıew 7-Rgb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası Beyaz

Satıcı: ZmTeknoloji

4.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 4740.00
Power Boost PowerBoost PB-SS02W Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Beyaz Kasa (PSU Yok)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.777,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 4777.63
PowerBoost PB-SS02W Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Beyaz Kasa (PSU Yok)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.870,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 4880.8
PowerBoost PB-SS02W Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Beyaz Kasa (PSU Yok)

Satıcı: netsiparis

5.171,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 5171.62
Power Boost PowerBoost PB-SS02W Sea View USB 3.0, ATX 7 x ARGB Fanlı, Beyaz Kasa (PSU Yok)

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.215,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 5215.84
Binbir Göz Bilgisayar Power Boost PB-SS02W 7x Argb Fan Atx Sea Vıew Usb3.0 Beyaz Kasa

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

6.511,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 6511.71

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Yok
Var

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB Type-A Sayısı 1 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Yan Cephe
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 273 mm
• Yükseklik 400 mm
• Derinlik 420 mm
• Renk Beyaz

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası İle En Çok Karşılaştırılan Bilgisayar Kasasları

PowerBoost PB-SS02W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.