Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost VK-1651 500W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Power Boost Vk-1651 Fanlı 500 W Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 2699.00
POWERBOOST 500W VK-1651 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.818,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2818.10
Powerboost 500W Vk-1651 Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.853,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2853.80
Powerboost VK-1651 500W Mid Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

2.863,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2863.20
Powerboost VK-1651 500W Mid Tower Bilgisayar Kasası Siyah

Satıcı: zmteknoloji

2.872,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 2872.40
POWERBOOST 500W VK-1651 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.905,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

6 2905.65
POWERBOOST 500W VK-1651 Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: LowellTeknoloji

3.148,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 3148.06
POWERBOOST VK-1651 500w USB 3.0 ATX MIDTOWER Siya

Satıcı: netsiparis

3.182,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

8 3182.21
PowerBoost VK-1651 500w USB 3.0+USB 2.0 ATX Full Siyah Kasa(JBST-VK1651)

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

3.226,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3226.85
Powerboost VK-1651 500W Mesh Panel Full Siyah USB 3.0 Atx Kasa

Satıcı: Core Bilgisayar

3.990,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 3990.22

PowerBoost VK-1651 500W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-1651 500W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Var

PowerBoost VK-1651 500W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 4 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 183 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 345 mm
• Renk Siyah

PowerBoost VK-1651 500W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.