Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
3 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

PowerBoost VK-G4306S Bilgisayar Kasası Fiyatları

Powerboost Vk-G4306s Usb 3.2 Argb Eatx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.364,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3364.30
POWERBOOST VK-G4306S 4-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI 360MM SIVI SOĞUTUCU DESTEĞİ

Satıcı: onlinealisverisyap

3.396,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 3396.58
POWERBOOST VK-G4306S 4-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI 360MM SIVI SOĞUTUCU DESTEĞİ

Satıcı: ZmTeknoloji

3.405,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 3405.89
POWER BOOST VK-G4306S Powersız Siyah Mesh ARGB Ring Fanlı Full Tower E-ATX Kasa

Satıcı: Ptd Bilişim

3.431,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 3431.56
Powerboost Vk-G4306s 4-Argb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası 360Mm Sıvı Soğutucu Desteği

Satıcı: ZmTeknoloji

3.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3474.00
POWER BOOST VK-G4306S Powersız Siyah Mesh ARGB Ring Fanlı Full Tower E-ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.497,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 3497.34
PowerBoost VK-G4306S USB 3.0 Mesh ARGB Ring Fanlı Gaming Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.588,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 3588.03
PowerBoost VK-G4306S USB 3.0 Mesh ARGB Ring Fanlı Gaming Kasa

Satıcı: netsiparis

3.618,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3618.63
Powerboost VK-G4306S 4-Argb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası 360MM Sıvı Soğutucu Desteği

Satıcı: netsiparis

3.741,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 3741.20
Power Boost VK-G4306S Powersız Siyah Mesh Argb Ring Fanlı Full Tower E-Atx Kasa - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

4.568,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 4568.69

PowerBoost VK-G4306S Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-G4306S Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
3 adet
2 adet
Yok
Var

PowerBoost VK-G4306S Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model VK-G4306S
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX
• Kasa Materyali Temperli Cam Çelik
• Desteklenen Fan Ebatları 120 mm
• Dahili Fan Tipi Işıklı
• Dahili Fan Sayısı 4 fan
• Dahili Fan Ebatları 120 mm
• Radyatör Kapasitesi 3 adet
• Radyatör Desteği (Ön) 120 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• Radyatör Desteği (Arka) 120 mm
• Radyatör Desteği (Üst) 120 mm 240 mm 280 mm 360 mm
• GPU Uzunluğu (max) 415 mm
• CPU Fan Yüksekliği 164 mm
• Güç Kaynağı (PSU) Yok
• Diğer Özellikler ARGB Fan

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 3 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 220 mm
• Yükseklik 483 mm
• Derinlik 485 mm
• Renk Siyah

PowerBoost VK-G4306S Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.