Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
4 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Yok

PowerBoost VK-W001B Bilgisayar Kasası Fiyatları

POWERBOOST VK-W001B 4-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI 360MM SIVI SOĞUTMA DESTEĞİ

Satıcı: onlinealisverisyap

3.270,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 3270.04
POWERBOOST VK-W001B 4-ARGB FANLI GAMING MID-TOWER PC KASASI 360MM SIVI SOĞUTMA DESTEĞİ

Satıcı: ZmTeknoloji

3.279,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 3279.35
PowerBoost VK-W001B Mid Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: Netsiparis

3.279,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 3279.62
Powerboost Vk-W001b Usb 3.2 Argb Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.307,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3307.90
PowerBoost VK-W001B Mid Tower Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.323,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 3323.14
Powerboost Vk-W001b Usb 3.0 Mesh Argb Ring Fanlı Gaming Kasa W01

Satıcı: Kraft Online

3.334,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3334.30
POWER BOOST VK-W001B Powersız Siyah Mesh ARGB Ring Fanlı Full Tower E-ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.370,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 3370.74
POWER BOOST VK-W001B Powersız Siyah Mesh ARGB Ring Fanlı Full Tower E-ATX Kasa

Satıcı: Ptd Bilişim

3.400,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 3400.26
PowerBoost VK-W001B USB 3.0 Mesh ARGB Ring Fanlı Gaming Kasa

Satıcı: netsiparis

3.493,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 3493.92
PowerBoost VK-W001B USB 3.0 Mesh ARGB Ring Fanlı Gaming Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.520,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 3520.13
Powerboost VK-W001B 4-Argb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası 360MM Sıvı Soğutma Desteği

Satıcı: Kraft Online

3.618,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 3618.00
Powerboost VK-W001B Gaming Mid-Tower Pc Kasası Siyah 360MM Soğutma Desteği - Siyah - Beyaz

Satıcı: Hızlı Stok

4.907,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 4907.84

PowerBoost VK-W001B Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

PowerBoost VK-W001B Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
4 adet
2 adet
Yok

PowerBoost VK-W001B Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 4 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Renk Siyah

PowerBoost VK-W001B Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.