Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Güç Kaynağı (PSU):
Yok
Toz Filtresi:
Var

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası Fiyatları

Rampage Azza V2 4 RGB Fanlı Mid Tower Oyuncu Bilgisayar Kasası

Satıcı: mediamarkt

3.705,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3705.00
Rampage Azza V2 Temperli Camlı Siyah 4*12 cm Argb Fan + Type-C ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3799.00
Rampage Azza V2 4-Rgb Fanlı Gamıng Mıd-Tower Pc Kasası

Satıcı: Rampage

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 4899.00
Rampage Temperli Camlı Siyah 4*12CM ARGB Fan + Type-C ATX Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: Rampage

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 4899.00
Rampage Azza V2 Temperli Camlı Siyah 4-12Cm Argb Fan + Type-C Atx Mid-T Gaming Oyuncu Kasası

Satıcı: Smallman

5.459,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5459.50
Rampage Azza V2 Temperli Camlı Siyah 4-12Cm Argb Fan + Type-C Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

5.886,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5886.40
Rampage Azza V2 Temperli Camlı Siyah 4-12Cm Argb Fan + Type-C Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: pazareyle

6.066,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 6066.50
Rampage Azza V2 Temperli Camlı Siyah 4-12Cm Argb Fan + Type-C Atx Mid-T Gaming Oyuncu Boş Bilgisayar Kasası

Satıcı: Pazareyle

6.473,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 6473.72
Tuba Toptaş Rampage Azza V2 Temperli Cam Siyah Argb Fan+Type-C Atx Mid-T Gamıng Kasa

Satıcı: MAESKO

7.046,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 7046.09

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası   3.705,00 TL
Rampage Azza V2 1000W Bilgisayar Kasası 1000 W 8.627,48 TL

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Var
• USB Type-C Sayısı 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Renk Siyah

Rampage Azza V2 Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.