Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Redrock T815BB 500W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Redrock T815BB W/GPATX500 Ps Atx Bilgisayar Kasası - Siyah

Satıcı: MAH Online

2.879,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2879.99
Redrock T815BB W/GPATX500 PS 500 W ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: MAHOnline

2.649,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2649.59
Redrock T815bb 500W Usb 2.0 Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.772,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 2772.10
REDROCK T815BB 500W Siyah Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.786,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2786.47
Redrock T815BB W/GPATX500 PS 500 W ATX Bilgisayar Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

2.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 2831.00
Redrock T815bb 500W Siyah Mid Tower Atx Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.872,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 2872.00
REDROCK T815BB PEAK 500W Siyah Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.873,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2873.10
REDROCK T815BB PEAK 500W Siyah Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: Ptd Bilişim

2.899,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 2899.43
Redrock T815BB 500W USB 2.0 ATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

2.957,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2957.54
Redrock T-839BB W/GPATX500W Ps Atx Boş Bilgisayar Kasası - Siyah

Satıcı: MAH Online

2.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 2999.99
REDROCK T815BB 500W Siyah Mid Tower ATX Kasa

Satıcı: Hızlı Stok

3.545,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 3545.30

Redrock T815BB 500W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Redrock T815BB 500W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
Var
Yok

Redrock T815BB 500W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Model T815BB
• Kasa Türü ATX
• Anakart Uyumluluğu ATX Micro ATX
• Kasa Materyali Metal
• Dahili Fan Sayısı 0 fan
• Güç Kaynağı (PSU) Var
• Güç Kaynağı Kapasitesi 500 W

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 184 mm
• Yükseklik 410 mm
• Derinlik 375 mm
• Renk Siyah

Redrock T815BB 500W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.