Anakart Uyumluluğu:
ATX
Disk Yuvası (3.5):
5 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Yok

Vento TA-K62 650W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Ta-k62 650w Standart Mid-tower Pc Kasası

Satıcı: netsiparis

4.363,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 4373.1
Vento Ta-K62 Fanlı 650 W Atx Bilgisayar Kasası

Satıcı: Kraft Online

4.350,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 4350.90
VENTO TA-K62 650W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

4.352,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 4352.70
Vento Ta-K62 Usb 3.0 Mıdı Tower Kasa 650W

Satıcı: Netsiparis

4.384,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 4384.70
Vento Ta-K62 650W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

4.470,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 4470.65
Vento Ta-K62 650W Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: netsipariş

4.482,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 4482.70
VENTO TA-K62 650W KASA SİYAH

Satıcı: netsiparis

4.518,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 4518.15
VENTO TA-K62 650W KASA SİYAH

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.907,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4907.23
Vento Ta-k62 Mid Tower, 650w 80+ Siyah, Atx Kurumsal Kasa

Satıcı: areyteknoloji

5.400,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 5400.92
Vento Ta-k62 Mid Tower, 650w 80+ Siyah, Atx Kurumsal Kasa

Satıcı: maesko

5.945,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 5945.05
Vento TA-K62 Mid Tower, 650W 80+ Siyah, Atx Kurumsal Kasa - Siyah

Satıcı: Core Bilgisayar

6.281,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 6281.94
Binbir Göz Bilgisayar Vento TA-K62 650W Atx 1xusb 3.0 / 1xusb 2.0 Siyah Kasa

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

6.327,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 6327.76

Vento TA-K62 650W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento TA-K62 650W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (3.5) 5 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Yok
• Reset Tuşu Var
• Renk Siyah

Vento TA-K62 650W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.