Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Marka VENTO VG3400S 750W Gen5.1,80+ Bronze Mesh RGB 4X120mm Fanlı ATX Siyah Gamıng Kasa
Satıcı: Güneysu Teknoloji | 2 yorum
5.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 5600.00
VENTO 750W 80+ VG3400S Gaming Mid-Tower PC Kasası Satıcı: onlinealisverisyap
5.586,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 5586.22
Vento VG3400S RGB 750W GEN 5 ATX 3.0 Tempered Glass Mesh USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa
5.623,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 5633
Vento 750W 80+ Vg3400s Gaming Mid-Tower Pc Kasası
Satıcı: ZmTeknoloji
5.708,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
4 5708.60
Vento 750W 80+ Vg3400s Gaming Mid-Tower Pc Kasası
Satıcı: onlinealisverisyap
5.761,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
5 5761.40
Marka VENTO VG3400S 750W Gen5.1,80+ Bronze Mesh RGB 4X120mm Fanlı ATX Siyah Gamıng Kasa
Satıcı: Hepsiburada | 2 yorum
5.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 5959.00
Vento Vg3400s Mid Tower, 750w 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Atx Gamıng Kasa Satıcı: Teknoteg
7.312,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 7312.65
VENTO VG3400S Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, RGB, ATX GAMING KASA Satıcı: MAESKO
10.118,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
8 10118.40