Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Fiyatları

Vento VG4202FL RGB 750W GEN 5.1 ATX 3.1 Tempered Glass USB 3.0 E-ATX Mid Tower Kasa 6.456,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 6466
VENTO 750W 80+ BRONZE VG4202FL Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

6.652,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 6652.50
VENTO 750W 80+ BRONZE VG4202FL Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

6.668,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 6668.87
Vento 750W 80+ Bronze Vg4202fl Gaming Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

6.854,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 6854.60
VENTO 750W 80+ BRONZE VG4202FL Gaming Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

6.985,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 6995.97
Vento Vg4202fl 750W 80+ Bronz Usb 3.2 Atx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.039,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7039.70
VENTO VG4202FL Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, RGB, ATX GAMING KASA

Satıcı: Ptd Bilişim

7.731,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 7731.59
VENTO VG4202FL Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, RGB, ATX GAMING KASA

Satıcı: UZMANLARPC

7.777,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7777.97
Vento VG4202FL Mid Tower, 750W 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Atx Gamıng Kasa - Siyah - Yok

Satıcı: teknostok

8.416,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 8416.81
Binbir Göz Bilgisayar Vento VG4202FL 750W 80+ Br Gen5 4X12CM Rgb Fan E-Atx Temperli Cam 2xusb2.0/1xusb3.0 Siyah Gamıng Kasa

Satıcı: Binbir Göz Kitap Kırtasiye ve Bilgisayar

10.762,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 10762.55

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Var

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 212 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 425 mm
• Renk Siyah

Vento VG4202FL 750W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.