Anakart Uyumluluğu:
ATX
Fan Kapasitesi:
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (2.5):
2 adet
Disk Yuvası (3.5):
1 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Fiyatları

VENTO 750W 80+ BRONZE VG4202FLA Gaming E-ATX PC Kasası 360mm Soğutma Desteği

Satıcı: onlinealisverisyap

7.282,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 7292.1
Vento VG4202FLA ARGB 850W 80+ Gold GEN 5.1 ATX 3.1 Tempered Glass USB 3.0 E-ATX Full Tower Kasa 7.401,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7411
VENTO 850w 80+ BRONZE VG4202FLA Gaming E-ATX PC Kasası 360mm Soğutma Desteği

Satıcı: onlinealisverisyap

7.498,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

3 7498.96
VENTO 850w 80+ BRONZE VG4202FLA Gaming E-ATX PC Kasası 360mm Soğutma Desteği

Satıcı: ZmTeknoloji

7.516,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

4 7516.25
Vento 850W 80+ Bronze Vg4202fla Gaming E-Atx Pc Kasası 360Mm Soğutma Desteği

Satıcı: onlinealisverisyap

7.727,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 7727.20
Vento Vg4202fla 850W 80+ Bronz Usb 3.2 Argb Eatx Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.904,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7904.50
Vento VG4202FLA 850W 80+ Bronz USB 3.2 ARGB eATX Mid Tower Siyah Kasa

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.408,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8408.94
Vento VG4202FLA Atx Tower, 850W 80+ Siyah, Temperli Cam, Rgb, Mesh, Atx Gamıng Kasa - YOK

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 8789.00
Vento VG4202FLA 850W 80+ Bronze Cam Ön-Yan Panel Sıyah 4X12CM Adreslenebilir Argb Gamıng Atx Kasa

Satıcı: teknostok

9.453,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 9453.77
VENTO 850W 80+ BRONZE VG4202FLA Gaming E-ATX PC Kasası 360mm Soğutma Desteğ

Satıcı: Hızlı Stok

10.110,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 10110.57

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Fiyat Geçmişi

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Ürün Ailesi

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Temel Özellikleri

ATX
2 adet
1 adet
Var

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 3.2 Gen 1 2.0
• USB Type-A Sayısı 3 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (2.5) 2 adet
• Disk Yuvası (3.5) 1 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Alt (Arka)
• Aydınlatma Var
• Aydınlatma Tipi Fan
• Toz Filtresi Var
• Genişlik 212 mm
• Yükseklik 470 mm
• Derinlik 425 mm
• Renk Siyah

Vento VG4202FLA 850W Bilgisayar Kasası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.