Anakart Uyumluluğu:
ATX
Dahili Fan Sayısı:
Disk Yuvası (3.5):
2 adet
Güç Kaynağı (PSU):
Var
Toz Filtresi:
Var

Vento VS114F 400W Bilgisayar Kasası (400 W) Fiyatları

Vento Vs114f 400W Peak Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: ZmTeknoloji

2.967,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2967.90
Vento VS114F 400W( Peak) ATX Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.018,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 3018.83
Vento VS114F 400W (PEAK) USB 3.0 ATX Mid-Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.018,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 3028.83
Vento Vs114f 400W Peak Standart Mid-Tower Pc Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.021,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3021.30
Vento VS114F 400W( Peak) ATX Kasa

Satıcı: LowellTeknoloji

3.270,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 3270.26
VENTO VS114F 400W Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: onlinealisverisyap

3.326,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3326.53
VENTO VS114F 400W (PEAK) MIDI TOWER KASA

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.335,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 3335.84
VENTO VS114F 400W (PEAK) MIDI TOWER KASA

Satıcı: onlinealisverisyap

3.348,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 3348.24
VENTO 400W PEAK VS114F Standart Mid-Tower PC Kasası

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

3.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3479.00
Vento VS114F 400W Dahili PSU'lu USB 3.0 ATX Mid-Tower Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

3.495,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3495.26
Vento Vs114f Mid Tower, 400w Siyah, Kurumsal Kasa

Satıcı: Teknoteg

3.607,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 3607.12
Vento 400W Peak VS114F Standart Mid-Tower Pc Kasası - Siyah - 200 W

Satıcı: Hızlı Stok

3.750,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 3750.22

Vento VS114F 400W Bilgisayar Kasası (400 W) Fiyat Geçmişi

Vento VS114F 400W Bilgisayar Kasası (400 W) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR VE YUVALAR

• USB Type-A Var
• USB Type-A Versiyonu 2.0
• USB Type-A Sayısı 2 adet
• USB Type-C Yok
• Disk Yuvası (3.5) 2 adet

TASARIM & FONKSİYON

• Güç Kaynağı Pozisyonu Üst (Arka)
• Aydınlatma Yok
• Toz Filtresi Var
• Reset Tuşu Var
• Genişlik 175 mm
• Yükseklik 405 mm
• Derinlik 330 mm
• Renk Siyah

Vento VS114F 400W Bilgisayar Kasası (400 W) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.