Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Alba Fold F Premium Elektrikli Katlanır Bisiklet Fiyatları

Alba Fold F Premium 48v 10,4ah Siyah Zırhlı Lastik Siyah

Satıcı: altunelbisiklet

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 44000.00
Alba Fold F Premium 48v 10,4ah Siyah Zırhlı Lastik Siyah

Satıcı: MOTOYC

45.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 45320.00
Alba Fold F PREMIUM ELEKTRİKLİ BİSİKLET 48W 10 Ah (480WH) Batarya kalın lastik gaz kollu, bej

Satıcı: Bisiklet Adası

46.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 46260.00
Alba Fold F PREMIUM ELEKTRİKLİ BİSİKLET 48W 10 Ah (480WH) Batarya kalın lastik gaz kollu,

Satıcı: Bisiklet Adası

46.260,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 46260.00
Alba Fold F Premium 500 Watt Elektrikli Bisiklet Siyah Nfc-Zırhlı Lastik Hd Fren 48V 10,4 Ah Batarya

Satıcı: Baygın Bisiklet

47.849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 47849.90
Alba Fold F Premium Katlanır Elektrikli Bisiklet Lacivert Nfc-Zırhlı Lastik 48V 10,4 Ah Batarya

Satıcı: Baygın Bisiklet

47.849,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 47849.90
Alba Fold F Premıum Elektrikli Bisiklet 48W 10 Ah (480WH) Batarya Kalın Lastik Gaz Kollu, Bej

Satıcı: Bisiklet Adası

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 51000.00
Alba Fold F Premium 500 Watt Elektrikli Bisiklet Siyah Nfc-Zırhlı Lastik Hd Fren 48V 10,4 Ah Batarya (Teknik Servis Garantisi)

Satıcı: ALTUNEL BİSİKLET

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 51000.00
Alba Fold F Premium 500 Watt Elektrikli Bisiklet Siyah Nfc-Zırhlı Lastik HD Fren 48v 10,4 Ah Batarya

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

54.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 55009

Alba Fold F Premium Elektrikli Katlanır Bisiklet Fiyat Geçmişi

Alba Fold F Premium Elektrikli Katlanır Bisiklet Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Alba Fold F Premium Elektrikli Katlanır Bisiklet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Var
• Akü Gerilimi 48 V
• Akü Kapasitesi 10.4 Ah
• Akü Zamanı 499 Wh
• Motor Gücü 250 W
• Azami Sürüş Menzili 25 km

Alba Fold F Premium Elektrikli Katlanır Bisiklet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.