Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Bianchi Nirone7 Disc HD Fren Acera 24 Vites 28 Jant Şehir Tur Bisikleti IV Koyu Gri 51 Kadro Satıcı: İSTANBUL BİSİKLET
22.678,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
1 22678.65
BIANCHI NIRONE7 DISC ERKEK ŞEHİR BİSİKLETİ 470H HD 28 JANT 24 VİTES FLATBAR ACERA ATD500 DARK TURQUOISE DARK GRAPHITE Satıcı: veloistanbul
24.201,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
2 24201.50
Bianchi Nırone7 Dısc Erkek Şehir Bisikleti 470H Hd 28 Jant 24 Vites Flatbar Acera ATD500 Dark Turquoıse Dark Graphıte - Turkuaz
Satıcı: Veloistanbul
24.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 24950.00
Bianchi Nırone7 Dısc Erkek Şehir Bisikleti 550H Hd 28 Jant 24 Vites Flatbar Acera ATD500 Dark Turquoıse Dark Graphıte - Turkuaz
Satıcı: Veloistanbul | 1 yorum
24.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 24950.00
Bıanchı Nırone 7 Dısc Grx820 Gravel Bisiklet-2026
Satıcı: İSTANBUL BİSİKLET
71.563,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 71563.80