Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet Fiyatları

BIANCHI FOLDING NEW VINTAGE KATLANIR BİSİKLET 290H 20 JANT 7 VİTES SİYAH GLOSSY

Satıcı: Velesbitcim

21.011,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

1 21011.19
BIANCHI FOLDING NEW VINTAGE KATLANIR BİSİKLET 290H 20 JANT 7 VİTES SİYAH GLOSSY

Satıcı: BikeSpor

21.011,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 21011.19
Bianchi New Vintage Katlanır Bisiklet Siyah

Satıcı: VELESBİTCİM

21.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 21440.00
Bianchi New Vintage Katlanır Bisiklet Siyah

Satıcı: BIKESPOR

21.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 21440.00
Bıanchı Foldıng New Vıntage Katlanır Bisiklet 290H 20 Jant 7 Vites Siyah Glossy

Satıcı: VELESBİTCİM

21.440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 21440.00
Bianchi New Vıntage Folding 7 Vites Katlanır Bisiklet

Satıcı: KARTAL BİKE SHOP

21.738,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 21738.80
Bianchi Folding New Vintage 20 Jant Katlanabilir Bisiklet - Celeste

Satıcı: XLAVM | 4 yorum

22.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 22549.00
Bianchi Katlanır Bisiklet 20 inç 7 Vites Siyah Erkek Kullanıcılar İçin Vintage Model

Satıcı: XLAVM | 3 yorum

23.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 23149.00
Bianchi New Vintage Folding Katlanır Bisiklet 20 2025 SİYAH

Satıcı: UĞUR BİSİKLET

23.300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 23310
New Vintage Folding Katlanır Bisiklet 2026 23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 23510
Bianchi Vintage Katlanır Bisiklet Siyah

Satıcı: VELO İSTANBUL

24.400,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 24410
Bianchi 20 Jant New Vintage Folding 290h 7S Tourney Black Glossy Katlanabilir Bisiklet 29.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 29900.00

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet Fiyat Geçmişi

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet İle En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Bianchi Vintage 20 Folding Katlanır Bisiklet Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.