Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

Bisan Lotus 24" Jant 34 CM Kadro V Fren 21 Vites Sepetli Şehir Bisikleti - Mint Yeşil 10.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 10432.00
Bisan Lotus Kadın Şehir Bisikleti 34Cm V 24 Jant 21 Vites Mat Siyah Gold

Satıcı: Bikespor

10.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 10435.00
Bisan Lotus Kadın Şehir Bisikleti 34Cm V 24 Jant 21 Vites Mercan Beyaz

Satıcı: Bikespor

10.435,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 10435.00
BİSAN LOTUS-25 KADIN ŞEHİR BİSİKLETİ 34CM V 24 JANT 21 VİTES MAT SİYAH GOLD

Satıcı: BikeSpor

10.436,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 10436.01
BİSAN LOTUS KADIN ŞEHİR BİSİKLETİ 34CM V 24 JANT 21 VİTES MERCAN BEYAZ

Satıcı: BikeSpor

10.436,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 10436.01
Bisan Lotus Kadın Şehir Bisikleti 34cm V 24 Jant 21 Vites Mint Yeşil Beyaz Yeşil

Satıcı: otometronom

10.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 10472.00
Bisan Lotus-24 KADRO:34CM Vites:3x7 Teker: 24INC Bisiklet - Mint Yeşili

Satıcı: REDBİKE | 9 yorum

10.945,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 10945.00
Bisan Lotus-24 KADRO:34CM Vites:3x7 Teker: 24INC Bisiklet - Turuncu

Satıcı: BLC | 9 yorum

10.948,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 10948.00
Bisan Lotus Kadın Şehir Bisikleti 34Cm V 24 Jant 21 Vites Mat Siyah Gold

Satıcı: Amazon.com.tr

12.938,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

9 12948.41
Bisan Lotus Kadın Şehir Bisikleti 34cm V 24 Jant 21 Vites Mint Yeşil Beyaz Yeşil

Satıcı: bisanbisiklet

14.975,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 14975.00

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti 24 inç 10.432,00 TL
Bisan Lotus 26 Şehir-Tur Bisikleti 26 inç 10.434,00 TL

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan Lotus 24 Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.