Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti (24 inç) Fiyatları

Bisan Mts 4300 24 Jant Dağ Bisikleti – Çift Amortisörlü – 21 Vites Blc

Satıcı: BLC

9.548,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 9548.28
Bisan Mts 4300 24 Jant Dağ Bisikleti – Çift Amortisörlü – 21 Vites Blc

Satıcı: BLC

9.548,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9548.28
Bisan Mts4300 24 Jant 21 Vites Amortisörlü Dağ Bisikleti 40Cm Siyah - Kırmızı

Satıcı: MOTO VİTRİN

9.702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 9702.00
Bisan Mts4300 24 Jant 21 Vites Amortisörlü Dağ Bisikleti 40Cm Siyah - Turuncu

Satıcı: MOTO VİTRİN

9.702,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 9702.00
Bisan MTS 4300 40 CM 24 Jant Siyah Turuncu 21 Vites Dağ Bisikleti BLC 9.878,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9878.00
Bisan Mts4300 24 Jant 3x7 Vites Siyah Kırmızı Dağ Bisikleti 10.098,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10098.00
Bisan Mts 4300 24" Jant 21 Vites 38CM Çift Amartisörlü Dağ Bisikleti - Siyah - Sarı

Satıcı: BLC

10.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 10198.00
Bisan Mts 4300 Dağ Bisikleti 24'' - Siyah - Turuncu

Satıcı: BLC | 1 yorum

10.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 10198.00
BİSAN MTS 4300 AMS.ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 40CM V 24 JANT 21 VİTES MAT SİYAH MAVİ

Satıcı: Blcteknoloji

11.998,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12008
Bisan MTS4300 24 Jant 21 Vites Amortisörlü Dağ Bisikleti 40cm Siyah-Yeşil 12.300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 12310

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti (24 inç) Fiyat Geçmişi

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti Ürün Ailesi

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti 24 inç 9.548,28 TL
Bisan MTS 4300 26 Dağ Bisikleti 26 inç 10.198,00 TL

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti (24 inç) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti (24 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan MTS 4300 24 Dağ Bisikleti (24 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.