Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Bisan MTX 7200 26 Dağ Bisikleti Fiyatları

Bisan MTX 7200 Siyah 26 Jant 24 Vites 39.5 CM Hafif Kadro BLC Dağ Bisikleti 16.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 16018.00
Bisan Mtx 7200 Erkek Dağ Bisikleti 48Cm Md 26 Jant 24 Vites Mat Siyah Kırmızı

Satıcı: Bikespor

16.021,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 16021.00
Bisan Mtx 7200 Erkek Dağ Bisikleti 43Cm Md 26 Jant 24 Vites Mat Siyah Yeşil

Satıcı: Bikespor

16.021,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 16021.00
BİSAN MTX 7200 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 48CM MD 26 JANT 24 VİTES MAT SİYAH KIRMIZI

Satıcı: Velesbitcim

16.022,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 16022.01
BİSAN MTX 7200 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 48CM MD 26 JANT 24 VİTES MAT SİYAH KIRMIZI

Satıcı: BikeSpor

16.022,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 16022.01
Bisan Mtx 7200 Erkek Dağ Bisikleti 48 cm 24 Vites 26 Jant Mat Siyah Kırmızı Renkli Tasarım

Satıcı: AKAD

16.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 16500.00
Bisan Mtx 7200 26 Jant Bisan Dağ Bisikleti 3x8 Vites Blc - Siyah

Satıcı: REDBİKE

17.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 17300.00
Bisan MTX 7200 26 Jant 3x8 Vites Siyah Yeşil Dağ Bisikleti 17.778,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 17778.00
MTX 7200 26 jant Bisan Dağ Bisikleti 3x8 Vites BLC

Satıcı: Blcteknoloji

19.298,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 19308

Bisan MTX 7200 26 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Bisan MTX 7200 26 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan MTX 7200 26 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan MTX 7200 26 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.