Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti (27.5 inç) Fiyatları

Bisan MTX 7400 27.5 Jant 17" 43 CM 27 Vites Siyah Dağ Bisikleti 27.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 27498.00
BİSAN MTX 7400 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 48CM HD 27.5 JANT 27 VİTES MAT SİYAH PARLAK SİYAH

Satıcı: hk bisiklet

27.985,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 27985.28
BİSAN MTX 7400 ERKEK DAĞ BİSİKLETİ 43CM HD 27.5 JANT 27 VİTES MAT SİYAH PARLAK SİYAH

Satıcı: hk bisiklet

27.985,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 27985.28
Bisan Mtx 7400 Hd Fren Altus 27 Vites 27,5 Jant Dağ Bisikleti Siyah 19 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

28.932,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 28932.90
Bisan Mtx 7400 Hd Fren Altus 27 Vites 27,5 Jant Dağ Bisikleti Siyah 17 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

28.932,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 28932.90
Bisan Mtx 7400 27,5" Jant - 17" - 43 cm Kadro 27 Vites HD Fren Dağ Bisikleti - Siyah Parlak Siyah

Satıcı: Metronom | 5 yorum

29.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 29000.00
Bisan Mtx 7400 48CM 27,5" 27 Vites Dağ Bisikleti - Mat Siyah

Satıcı: euromusic | 1 yorum

29.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 29300.00
Bisan MTX 7400 43 CM HD 27.5 Jant 27 Vites Mat Parlak Siyah Erkek Dağ Bisikleti 31.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 31598.00
Bisan MTX 7400 27.5" Erkek Dağ Bisikleti-43 cm Alüminyum Kadro, 27 Vites, Hidrolik Disk Fren, Siyah

Satıcı: Motovitrin

34.000,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 34010
BİSAN MTX 7400 27,5" 27 Vites HD Dağ Bisikleti MTB-Mat Siyah 19''/48CM

Satıcı: Blcteknoloji

34.498,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 34508

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti (27.5 inç) Fiyat Geçmişi

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti Ürün Ailesi

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti 27.5 inç 27.498,00 TL
Bisan MTX 7400 29 Dağ Bisikleti 29 inç 27.929,01 TL

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti (27.5 inç) Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti (27.5 inç) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan MTX 7400 27.5 Dağ Bisikleti (27.5 inç) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.