Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

BİSAN ROADSTAR GL HİZMET BİSİKLETİ 58CM V 26 JANT 1 VİTES PARLAK SİYAH BEYAZ

Satıcı: hk bisiklet

10.529,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 10529.16
BİSAN ROADSTAR GL HİZMET BİSİKLETİ 58CM V 26 JANT 1 VİTES BORDO SİYAH BEYAZ

Satıcı: hk bisiklet

10.529,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 10529.16
Bisan Roadstar Gl Tel Fren 26 Jant Şehir Hizmet Bisikleti Mavi 58 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

10.885,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 10885.70
Bisan Roadstar Gl Tel Fren 26 Jant Şehir Hizmet Bisikleti Yeşil 58 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

10.885,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 10885.70
BİSAN ROADSTAR GL HİZMET BİSİKLETİ 58CM V 26 JANT 1 VİTES KIRMIZI SİYAH BEYAZ kirmizi

Satıcı: hkbisiklet

11.180,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 11180.44
BİSAN ROADSTAR GL HİZMET BİSİKLETİ 58CM V 26 JANT 1 VİTES MAVİ SİYAH BEYAZ mavi

Satıcı: hkbisiklet

11.180,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 11180.44
Bisan Roadstar Gl - 26" - 1x1 Vites - Siyah/şeffaf - Renkli

Satıcı: YANTURLAR MOTORLU TAŞITLAR LTD. ŞTİ.

12.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 12250.00
Bisan Roadstar Gl Hizmet Bisikleti 58CM V 26 Jant 1 Vites Kırmızı Siyah Beyaz

Satıcı: hk bisiklet | 2 yorum

12.335,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 12335.00
Bisan Bisan Roadstar Gl Hizmet Bisikleti 58Cm V 26 Jant 1 Vites Yeşil Siyah Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

14.686,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 14696.92

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti İle En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Bisan Roadstar GL Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.