Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

Bisan Serenity S 28 Jant 7 Vites Şehir Bisikleti Mint Yeşil Siyah 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 10499.00
Bisan Serenity S 28 Jant 7 Vites Şehir Bisikleti Pudra Pembe Siyah 10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 10499.00
Bisan Serenity S 28 Jant 7 Vites 19" - 48 CM Mint Yeşil-Siyah Şehir Bisikleti 10.808,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10808.00
Bisan Serenity S V Fren 7 Vites 28 Jant Bayan Şehir Bisikleti Metalik Pembe Silver 46 Kadro

Satıcı: hk bisiklet

11.416,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 11416.90
Bisan Serenity 28 Jant 3 Vites Şehir Bisikleti Pudra Pembe Silver 11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 11499.00
Bisan Serenity S 28 Jant Şehir Bisikleti Mint Yeşili

Satıcı: AKAD

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 11500.00
Bisan Serenity S V Fren 7 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Mint Yeşili Silver 46 Kadro

Satıcı: hk bisiklet

11.527,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 11527.87
Bisan Serenity Nexux 28 Jant 3 Vites 46 cm V-Fren Şehir Bisikleti - Mint Yeşili-Kahverengi - Yeşil - Kahverengi

Satıcı: BLC

11.578,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 11578.00
Bisan Serenity S V Fren 7 Vites 28 Jant Bayan Şehir Bisikleti Metalik Pembe Silver 46 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

11.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 11830.00
Bisan Serenity S V Fren 7 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Mint Yeşili Silver 46 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

11.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 11830.00
Bisan Serenity Krem 28 Jant Şehir Bisikleti Sepetli Kadın Hafif Kadro Blc Çok Renkli

Satıcı: DeBi

12.318,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 12318.24
Bisan Serenity S 28 Jant 19" - 48 CM 7 Vites Krem-Silver Şehir Bisikleti 12.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 12398.00
Bisan Serenıty S Kadın Şehir Bisikleti 48Cm V 28 Jant 7 Vites Pudra Pembe Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

12.598,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

13 12608
Bisan Serenıty S Kadın Şehir Bisikleti 48Cm V 28 Jant 7 Vites Mint Yeşil Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

16.990,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

14 17000.56
Bisan Serenity S Kadın Şehir Bisikleti 48Cm V 28 Jant 7 Vites Krem Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

16.990,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

15 17000.56

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti İle En Çok Karşılaştırılan Bisikletler

Bisan Serenity S Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.