Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

BİSAN SMILE BAYAN ŞEHİR BİSİKLETİ 44CM V 28 JANT 7 VİTES MAVİ SİYAH

Satıcı: Velesbitcim

11.024,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 11024.01
BİSAN SMILE BAYAN ŞEHİR BİSİKLETİ 44CM V 28 JANT 7 VİTES MAVİ SİYAH

Satıcı: BikeSpor

11.024,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 11024.01
Bisan Smile 28 Jant 44 CM 1x7 Vites Pudra Pembe-Siyah Şehir Bisikleti 11.498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 11498.00
Bisan Smile 28 Jant 46Cm 7 Vites Pembe Silver Şehir Bisiklet

Satıcı: Pars Bisiklet

11.567,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11567.80
Bisan Smile V Fren 7 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Sarı Siyah 42 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

11.715,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11715.20
Bisan Smile 2021 26"-28" 7 Vites Pembe Şehir Bisikleti 11.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 11998.00
Bisan Smıle Bayan Şehir Bisikleti 46CM V 28 Jant 7 Vites Pembe Silver - Renkli

Satıcı: PARS BİSİKLET

12.669,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 12669.00
Bisan smıle-23 bayan şehir bisikleti 44cm v 28 jant 7 vites mavi siyah - Mavi - Siyah

Satıcı: VELESBİTCİM

12.824,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 12824.00
Bisan Smile 28 Jant Şehir Bisikleti 44 Cm Çelik Kadro V-Fren Shimano Tourney 7 Vites -Pudra Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

13.343,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 13353.41
Bisan Bisan Smile Şehir Bisikleti 44 Cm V 28 Jant 7 Vites Açık Mavi Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

13.343,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 13353.41

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Ürün Ailesi

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti 28 inç 11.024,01 TL
Bisan Smile 26 Şehir-Tur Bisikleti 26 inç 11.042,68 TL

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Bisan Smile 28 Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.