Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Yok

Carraro Active 282 Şehir-Tur Bisikleti Fiyatları

CARRARO ACTIVE 282 28 JANT 460H 21-V VB MAT SIYAH-KOYU-GRI-MOR

Satıcı: hk bisiklet

12.454,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 12454.93
Carraro Active 282 V Fren 21 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Siyah Mor 40 Kadro

Satıcı: hk bisiklet

12.718,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 12718.68
Carraro Active 282 V Fren 21 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Siyah Mor 40 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

13.457,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13457.40
Carraro Active 282 V Fren 21 Vites 28 Jant Şehir Bisikleti Siyah Mor 46 Kadro

Satıcı: Hk Bisiklet

13.457,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 13457.40
Carraro Active 282 - 28 Jant 16'' Kadro 21 Vites Şehir Bisikleti - Mat Siyah / Koyu Gri - Mor

Satıcı: ST GRUP

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 13990.00
Carraro Active 282 Kadın Şehir Bisikleti 2025

Satıcı: ST GRUP

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 13990.00
Carraro Actıve 282 28 Jant 400H 21-V Vb Mat Siyah-Koyu-Gri-Turkuaz-22

Satıcı: GREENWAY BİSİKLET

14.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 14010
Carraro Active 282 28"Jant 46'Kadro 21 Vites V.B Şehir Bisikleti Siyah Gri Turkuaz 17.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 18009
Carraro Active 282 28"Jant 46'Kadro 21 Vites V.B Şehir Bisikleti Siyah Gri Mor

Satıcı: BAYGIN BİSİKLET

17.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 18009

Carraro Active 282 Şehir-Tur Bisikleti Fiyat Geçmişi

Carraro Active 282 Şehir-Tur Bisikleti Temel Özellikleri

Yok
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro Active 282 Şehir-Tur Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro Active 282 Şehir-Tur Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.