Bisiklet Sınıfı:
Model Yılı:
Cinsiyet:
Vites Sayısı:
Fren Tipi:
Kadro Malzemesi:
Jant Çapı:
Amortisör:
Var

Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti Fiyatları

Carraro Crx 921 Hd 21-Vites 29 Jant Dağ Bisikleti 2026

Satıcı: KARTAL BİKE SHOP

21.776,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 21776.20
Carraro CRX 921 29 Jant Dağ Bisikleti 2026 Metalik Mavi Gümüş-48 CM

Satıcı: Kartalbikeshop

22.591,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 22591.30
Carraro Crx 921 Erkek Dağ Bisikleti 400H Hd 29 Jant 21 Vites Mat Bronz Kahverengi

Satıcı: Bikespor

22.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 22639.20
29 Jant Carraro Crx 921 Dağ Bisikleti | 48 cm Kadro | 21 Vites | Hidrolik Disk Fren | Metalik Mavi-Gümüş | Blc Bisiklet - Renkli

Satıcı: KARTAL BİKE SHOP

23.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 23290.00
Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti hidrolik disk 29"Jant Shimano 21 Vites 44

Satıcı: Bisiklet Adası

23.384,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 23384.02
Carraro Crx 921 440H Ada Çayı Koyu Yeşil Dağ Bisikleti - Yeşil - Açık Yeşil

Satıcı: superbikebisiklet

24.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 24490.00
Carraro Crx921 29 Jant 40 CM Kadro 21 Vites Hidrolik Disk Fren Ada Çayı-Koyu Yeşil Dağ Bisikleti 24.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 24539.00
Carraro Crx921 29 Jant 44 CM Kadro 21 Vites Hidrolik Disk Fren Mat Bronz-Kahverengi Dağ Bisikleti 24.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 24539.00

Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti Fiyat Geçmişi

Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti Temel Özellikleri

Var
Amortisör Konumu:
Amortisör Türü:
Kullanıcı Sınıfı:

Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DONANIM ÖZELLİKLERİ

GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Elektrik Motoru Yok

Carraro CRX 921 Dağ Bisikleti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bisikletlere ait özellikler üretim yılına göre değişiklik gösterebilmektedir, sitemizde yer alan ürün ile satıcılarda yer alan ürünün model yılını kontrol etmeyi unutmayınız.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.